Dikas İnşaat
Dikmen Cad. Ömür Sok. No:2/6 Çankaya - ANKARA

HAKKIMIZDA

Dİ-KAS İnşaat

Firmamız her projeye başlarken kaliteli üretim, en üst seviyede güvenlik ve dayanıklılık ve zamanında eksiksiz teslim sözü verir. Her projesinin başarısı; kaynak planlanması, organizasyon, tedarik, denetim ve yönetim aşamalarının titizlikle kurgulanmasına ve yönetilmesine bağlıdır. Doğru bir plan kusursuz bir yönetimle hedefe ulaşır.

Alanında uzmanlaşmış, donanımlı ve deneyimli bir ekip ile en iyi çalışma koşullarını sağlamaktayız. Di-Kas İnşaat çağa uyumunu önemseyerek, teknolojinin gelişen olanaklarından eksiksiz şekilde yararlanmayı ve iletişimi güçlü kullanmayı bilerek, geliştirdiği iş disiplinin etkin yönetiminin vazgeçilmez bir parçası olarak görür. Tüm projelerimizde en üst seviye güvenlik, %100 müşteri memnuniyeti ve taleplere tam ve net çözümler tek önceliğimizdir.

Dİ-KAS İNŞAAT
Aziz TAY

Misyonumuz

Firmamızın en öncelikli misyonu tüm projelerimizde en üst seviye güvenliği hem iş sahasında hem de yapıda sağlamak, %100 müşteri memnuniyetini korumak ve müşteri taleplerine tam ve net çözümler üretmektedir.

Vizyonumuz

Tamamladığımız projelerimiz ve kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tüm yapılar ile portföyümüzü her geçen daha da büyütmek ve inşaat taahhüt alanında global bir firma olarak şirket vizyonumuzdur.

BASINDA BİZ / TEŞEKKÜRLER

REFERANSLARIMIZ